BG EN

Къща-паметник пламна в Бургас

Региони

Къща-паметник пламна в Бургас

3135
на 20.01.2014
Къща-паметник пламна в Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Къща – паметник на културата горя в Бургас. За пожара подал сигнал на 17 януари 77-годишен бургазлия, който е собственик на сградата на «Морска» №12, съобщава flagman.bg.

препоръчано

Възрастният мъж установил, че е обгоряла ламперията на тавана на една от стаите на втория етаж. Според полицията за времето от 16.00 ч. на 15.01.т.г. до 20.00 ч. на 16.01.т.г. неизвестен извършител по неустановен начин проникнал на втория етаж на къщата и чрез пробиване на отвор в ламперията на тавана. 

Той е направил опит да подпали къщата, като хвърлил три факли, напоени с течност и пластмасова бутилка от 500 гр., съдържаща запалителна течност. Причините за инцидента, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служители на Първо Районно управление «Полиция» - Бургас.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Петко Петков дешифрира последните данни пред ПИК TV: „Прогресивна България“ губи от вяла кампания, ППДБ омръзна с... (ВИДЕО) Петко Петков дешифрира последните данни пред ПИК TV: „Прогресивна България“ губи от вяла кампания, ППДБ омръзна с... (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК