ГОРЕЩО
АБЕ, КЪДЕ Е РАДЕВ: На кого ни остави, Спасителю?! На Копринката, СМС-а и Узунов ли? Или на червения дерибей от РУМНО ген. Стоимен Стоименов?
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
Кокорчо чертае червени линии - зарече се да не управлява с ГЕРБ и Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-големият остров от архипелага Хавай продължава да е заливан с лава от изригналия наскоро вулкан Килауеа на острова, съобщиха американските медии. Течният огън от седмици се придвижва към къщите със скорост 14 метра в час и вече достигна на метри от жилищни постройки. Живеещите наблизо са евакуирани.
препоръчано
За последните 24 часа са залети около 250 метра в посока на град Пахоа. Кметът на остров Хавай Били Кеной обяви извънредно положение миналия месец, когато при предишно изригване на вулкана, разтопената магма достигна на по-малко от километър и половина от жилищен район.
Осъдиха 88-годишна бивша учителка за изнасилване на петима ученици
14199
преди 2 часа
Вече 34 са жертвите на снежната буря в САЩ
5991
преди 6 часа
CNN: ЦРУ иска да се настани трайно във Венецуела
6987
преди 6 часа
Част от имиграционните агенти напускат Минеаполис
6751
преди 7 часа


