ГОРЕЩО
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
Бащата на Трифонова от „Хелс Китчън“ в ПИК и "Ретро": Дъщеря ми и Събков да си сърбат попарата!
ВНИМАНИЕ! Задават се много големи жеги, живакът гони 40 градуса. Ето какво трябва да знаят планинари и плажуващи
Тиктокърът Стоян Колев изживял тежки дни в ареста - цигани му спретнали голяма гадория
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кризата в Украйна можеше да бъде избегната, ако Киев не бе приложил сила спрямо Донбас. Това заяви руският министър на външните работи Сергей Лавров, цитиран от РИА Новости, пише Фокус.
препоръчано
„Убеден съм, че ако властите в Киев, които извършиха преврат, не бяха използвали сила и бяха спазили подписаното на 21 февруари Споразумение за разрешаване на кризата, в Украйна нямаше да възникне толкова голям конфликт. Това споразумение трябваше да бъде изпълнено с формиране на правителство на националното единство, което трябваше да подготви новата конституция, на чиято основа в края на годината да се проведат президентски и парламентарни избори”, заявил е Лавров в интервю.
Франция задържа пети танкер от сенчестия флот на Русия
5316
преди 3 часа
3-годишно дете почина в кола по време на горещата вълна във Франция
5882
преди 4 часа


