BG EN

Лавров: Западът да внимава, да не си прищипе нещо

Европа

Лавров: Западът да внимава, да не си прищипе нещо

10458
на 01.07.2022
Лавров: Западът да внимава, да не си прищипе нещо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Между Запада и Русия се спуска нова "желязна завеса", заяви руският външен министър Сергей Лавров на пресконференция в Минск с беларуския си колега Владимир Макей, съобщиха руски медии. 

препоръчано

"Процесът вече е започнал"... Но нека Западът да внимава, "да не си прищипе нещо", пошегува се Лавров, отговаряйки на журналистически въпрос за отношенията на Москва със Запада.

Лавров отбеляза, че Русия не поддържа отношения с ЕС още от 2014 година, след като европейските власти са подкрепили събитията в Украйна, които той нарече "държавен преврат".

Оттогава има само "еднократни технически контакти", каза руският външен министър и   обвини Европейския съюз, че разрушава двустранния диалог на различни срещи на високо равнище и други форуми.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК