BG EN

Лавров обвини САЩ, че не са спрели помощта си към опозиционни групи в Сирия

ГОРЕЩО
СВЕТЪТ ДНЕС

Лавров обвини САЩ, че не са спрели помощта си към опозиционни групи в Сирия

7938
на 22.07.2017
Лавров обвини САЩ, че не са спрели помощта си към опозиционни групи в Сирия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Руският външен министър Сергей Лавров заяви, че САЩ не са се отказали напълно от подкрепата към всички групировки от сирийската опозиция, предаде ТАСС.

препоръчано

„Както аз разбирам, САЩ подкрепят повече групи, от тези, за които бе обявено, че ще останат без американско оръжие“, заяви Лавров. Министърът не е на мнение, че решението е отстъпка към Русия относно Сирия.

„Това решение бе взето, както пишат американските медии, ако, разбира се, все още може да се вярва на американските медии, а аз се опитвам, няколко седмици преди срещата на Г-20 в Хамбург, където президентите на Русия и на САЩ Владимир Путин и Доналд Тръмп се засякоха“, посочи министърът.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на Киберпрестъпност към ГДБОП разкри за нова голяма измама, която заплашва българите (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Киберпрестъпност" към ГДБОП разкри за нова голяма измама, която заплашва българите (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента