BG EN

Лавров подозира заговор: Западът и САЩ пазят "Джебхат ан Нусра“, за да свалят Асад

Близък изток

Лавров подозира заговор: Западът и САЩ пазят "Джебхат ан Нусра“, за да свалят Асад

14884
на 05.03.2018
Лавров подозира заговор: Западът и САЩ пазят Джебхат ан Нусра“, за да свалят Асад
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Руският външен министър Сергей Лавров заяви, че Русия има свидетелства, че западните страни, преди всичко САЩ, искат да запазят в Сирия терористичната организация "Джебхат ан Нусра“, за да сменят режима в Дамаск.

препоръчано

"Имаме все повече свидетелства, че нашите западни партньори, преди всичко САЩ, биха желали „Джебхат ан Нусра, която сега сменя своето име, но не и същността си, да бъде изведена изпод ударите на спаси в случай на завръщане към плановете, според които режимът в Дамаск ще бъде свален“, заяви Лавров по време на пресконференция, предава РИА Новости, съобщава "Фокус".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК