ГОРЕЩО
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
Европа
Лавров: Франция е длъжна да върне парите за построените два кораба "Мистрал"
7706
на 19.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на външните работи на Русия Сергей Лавров смята, че Франция е длъжна да върне парите за вече построените два кораба клас „Мистрал“, които Париж отказва да предаде на Москва, предаде ТАСС, цитирана от "Фокус". По информация на руски медии, Франция е дала на Русия своите предложения за разтрогване на договора, които предвиждат възстановяването на сумата от 785 милиона евро, ако Русия подпише съгласие корабите да могат да бъдат продавани на трети страни.
препоръчано
Москва оценява своите разходи и загуби на 1,163 милиарда евро и не смята да дава разрешението си за продажба, докато не получи съответната сума.
свързани новини
Взривиха бомба в еврейско училище в Амстердам
588
преди 2 минути
Войната в Иран смачка очакванията за икономическия растеж на Германия
5654
преди 1 часа
Полша отново вдигна изтребители заради руска заплаха
8289
преди 5 часа
ЕВТИНОТО СВЪРШИ: Цените на самолетните билети се покачват заради войната
10737
преди 5 часа


