ГОРЕЩО
Законът "Магнитски" няма да се прилага у нас! Калин Стоянов срази с аргументи ППДБ
Най-подходящите зимни напитки за онлайн казино забавления
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Желязков подари на Урсула фон дер Лайен българските евромоенти и обеща България да бъде...
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
СВЕТЪТ ДНЕС
Латвийският външен министър: Украйна не трябва да бъде разменна монета в преговорите за Сирия
3132
на 28.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия продължава да бъде заплаха за Украйна, а съдбата на страната не може да бъде „разменна монета“, за да привлечем помощта на Русия в разрешаването на кризата в Сирия, заяви министърът на външните работи Едгарс Ринкевич в интервю за The Wall Street Journal.
Ринкевич поздрави неотдавнашното затишие на военните действия в Донбас, но предупреди, че за намаляване на напрежението в региона по никакъв начин не необратимо.
„Страхувам се, че ако не се обърне внимание на Украйна сега, в един момент, можем да видим, че положението се е влошило отново. Смятам, че все още има заплаха“, каза латвийският външен министър.
препоръчано
свързани новини
През октомври може да има среща на международната контактна група за Сирия
2809
на 28.09.2015
Путин се изнерви, след като не успя да си включи микрофона (ВИДЕО)
15741
преди 1 часа
ISW: Русия се подготвя за потенциален конфликт с НАТО в бъдеще
12159
преди 2 часа
Още 6 месеца проверки по границите на Словения с Хърватия и Унгария
7475
преди 3 часа


