BG EN

Левон Хампарцумян: Синът на Радев се е състезавал с баща си, за да блесне - също като тийнейджър от английския двор, който си навлича нацистка униформа

ГОРЕЩО
Акценти

Левон Хампарцумян: Синът на Радев се е състезавал с баща си, за да блесне - също като тийнейджър от английския двор, който си навлича нацистка униформа

182916
на 09.02.2021
Левон Хампарцумян: Синът на Радев се е състезавал с баща си, за да блесне - също като тийнейджър от английския двор, който си навлича нацистка униформа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В случая с купона на президентския син Г.Р. става дума за едно момче, което е на прага на пълнолетието. И то се състезава с баща си, за да блесне, макар уж да са били спазени изискванията на санитарните власти. Това коментира по скандалния случай със сина на Румен Радев топ банкерът Левон Хампарцумян.

препоръчано

Според него в малката среда, в която са се развивали събитията, Г.Р. е бил герой. Така правели и младите от английския двор - слагали си нацистки униформи, гледали закачливо млади дами. Става дума в крайна сметка за това, че културният упадък няма граници и от този водовъртеж няма излизане.

Пиар експертката Ива Екимова също коментира пред Нова тв темата. Тя е категорична, че има правила и те трябва да се спазват. Случаите като този на Георги били много. Затова трябвало да се спазват дистанция, хигиена и да се носят маски. Въпреки това в арсенала на предстоящите избори всичко било позволено, но и по време на пандемията всичко се вижда като под лупа, което трябва да се има предвид.

В същото студио коментаторът Емил Спахийски неглижира ситуацията като битова и политически изконсумирана. Въпросът бил кой предава четата. И това според него бил човекът от затворената пицария отдолу, който карал на 25 лева държавна помощ на ден. Случката освен това била знак, че мачът за президентските избори е започнал, а те неминуемо били свързани с парламентарните.   

Сподели:
Бомба x
ИДВАТ ДЪЖДОВЕ! Слънцето пробива мъглите край Дунав, но следобед над планините се задават гръмотевици (КАРТИ) ИДВАТ ДЪЖДОВЕ! Слънцето пробива мъглите край Дунав, но следобед над планините се задават гръмотевици (КАРТИ)
ПИК TV x
В Италия изумени от Росен Желязков - ето защо (СНИМКИ/ВИДЕО) В Италия изумени от Росен Желязков - ето защо (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 139
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК