ГОРЕЩО
СЛЕД ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НА ДПС: Парламентът с извънредно заседание заради кризата в Близкия изток
ТИК-ТОК ФАРС: Абе, тия превърнаха Министерски съвет в "Гюров пикчърс"
200 нашенци се прибират с чартър на "България Еър" от Дубай
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО)
ЧУДЕСНО ВРЕМЕ! Слънчево и топло, живакът скача до пролетните 19 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Левски ще увеличи заплатата на Хосе Кордоба, след като отказа да го продаде през зимния трансферен прозорец, пише "Мач Телеграф".
препоръчано
В Левски получиха оферта от 2.2 милиона евро от страна на датския Брьондби за централния бранител Хосе Кордоба, която обаче бе отхвърлена от ръководството на столичния гранд.
Това не бе единствената оферта към футболиста на Левски. За него наддаваха руският Сочи, както и американският Ню Йорк Сити.
От "Герена" обещават, че ще го продадат през лятото, но при по-добри условия. В родината на Кордоба - Панама, твърдят, че Левски иска дори 3 милиона за трансфер на защитника си.
свързани новини
Разкриха срещу колко милиона евро Левски ще се раздели с Кордоба
10329
на 02.02.2023
Божидар Краев отново бележи в Австралия
3916
преди 2 часа
ФИФА ще отменя екзотичното турне на България
13444
преди 22 часа
Титуляр на ЦСКА със счупен пръст
9489
на 06.03.2026
Левски с няколко наказания след гостуването в Разград
10917
на 06.03.2026


