ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голмайсторът на "Левски" за миналия сезон Базил Де Карвальо ще бъде глобен заради пропуснатата дузпа срещу Иртиш (Павлодар) в мача на "Георги Аспарухов" от първия квалификационен кръг на турнира Лига Европа. Сенегалецът, който влезе на мястото на Жоао Силва в 75-ата минута, сам си изработи наказателният удар, но наруши реда при изпълнителите, пише "24 часа". По принцип със задачата трябваше да се нагърби Гари Родригес.
Де Карвальо обаче взе топката и реши сам да обере цялата слава. В крайна сметка вратарят на гостите Котляр спаси, а двубоят завърши 0:0. Реваншът в Казахстан е в четвъртък от 16:00 часа българско време и ще бъде предаван пряко по Нова телевизия.
препоръчано
Eто кои са потенциалните съперници на България в Лига на нациите
8309
преди 2 часа
ОФИЦИАЛНО: Левски скъса с бразилец
8734
преди 2 часа
Тежък удар за ЦСКА преди битката с ЦСКА 1948
8727
преди 2 часа
СЛЕД ИЗДЪНКАТА: ЦСКА предприема мерки срещу Пастор
10423
преди 4 часа


