ГОРЕЩО
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изграждането на сектор "А" на стадион "Георги Аспарухов" спира и ще бъде продължено напролет. Така за пореден път ще бъде отложен крайният срок за изграждането му.
препоръчано
Първоначално той беше през май, впоследствие беше посочен октомври, но по всичко личи, че и той няма да бъде спазен. Част от изграждащият се сектор ще бъде зазимен и няма да се работи през студените месеци. Новината беше официално потвърдена от клуба.
"Част от изолацията няма да може да бъде поставена и затова ще има известно зазимяване. Дано ни стигне времето, за да изпълним всички планирани неща", каза финансовият директор Константин Баждеков.
sportal.bg
Берое представя новия си наставник във вторник
7276
преди 3 часа
Милен Радуканов: Уволниха ме от ЦСКА и веднага ме потърсиха от Левски
7724
преди 3 часа
Синът на Батков подпука Божков: Засрами се
16881
преди 7 часа


