ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с екшън анализ: Президентът Йотова все повече ще съжалява за Гюров (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Тома Николов разби на пух и прах пиар акциите на служебното правителство: МВР-то на Дечев и Кандев е на стероиди (ВИДЕО)
ЦИРК! Пресцентърът на "Да, България" сгафи жестоко, Мрежата взе на подбив съпредседателите Мирчев и Божанов (СНИМКА)
Жажда за голф: Топ 5 на най-добрите игрища в света
Виктор Димчев пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС печелят избиратели с добра комуникация, Радев се срива без битка – „вълната“ се оказа мит (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на "Левски" наказа Даниел Димов да не тренира с първия отбор за две седмици, съобщи Sportal.bg. Бившият играч на Черно море днес не участва в заниманието с отбора, след като в последната проверка с Урал игра цяло второ полувреме.
препоръчано
Следващите 15 дни играещият централен защитник ще тренира с втория състав.
Припомняме, че Даниел Димов отказа да поднови договора си с "Левски" и това е една от причините той да бъде отстранен от първия състав.
Задават се големи промени в Левски
8528
преди 2 часа
БОМБА: ЦСКА посреща Милан на "Българска армия"?
15382
на 07.04.2026
ПРЕСТИЖ: Играч на Ботев попадна в елитна класация сред световни звезди
11373
на 07.04.2026
Майкъла се закани: Бием Левски и битката за титлата приключва
15975
на 07.04.2026


