ГОРЕЩО
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Левски е все по-близо до осъществяването на трети зимен трансфер. През ноември "сините" осъществиха трансфера на бразилеца Цунами и родения в Швеция Ноа Сонко.
препоръчано
Сега клубът е съвсем близо до подпис и със спряганият от известно време барзилски нападател Велтон. Той вече е договорил разстрогването си с бразилския третодивизоен Ботафого БП.
Според публикации в бразилската преса Велтон и още няколко негови колеги са постигнали споразумение да се разделят с Ботафого ПБ.
Велтон Фелипе Парагуа де Мело роден на 6 август 1997-а година. През миналия сезон той изигра 21 шампионатни двубоя за своя клуб, в които реализира 5 гола.
Проблем за ЦСКА преди старта на лятната подготовка
9968
преди 7 часа
ОЧАКВАТ СЕ РЕКОРДНИ ПРОДАЖБИ: Левски пусна абонаментните карти
8805
преди 11 часа
ШУМ НА ПАРИ: Славия се разбра със Звезда за Балов
6059
преди 14 часа
БОМБА: България се кандидатира за домакин на Евро 2036?
11686
преди 15 часа


