ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ПФК Левски информира феновете си на официалния сайт на клуба, че е платил задълженията си към НАП.
препоръчано
Ето и съобщението:
ПФК Левски информира своите привърженици, че на 27.08.2015 г. е превел сумата от 423004.02 лв. по сметката на ТД на НАП София, представляваща погасяване на задължения към приходната агенция.
В клуба е направен необходимия месечен разчет за обслужване на текущите данъчни задължения, както и за ежемесечните погасявания на забавени стари плащания към НАП.
Клубът ще предоставя периодично информация за направени плащания към ТД на НАП София.
свързани новини
НАП подсеща по телефона за неплатени актове към МВР
6063
на 19.08.2015
ПФК Левски
Одобрени са големи промени във футболните правила
14218
преди 14 часа
Любослав Пенев се прибра в България
49928
на 20.01.2026
Вече е ясно кога легендата Любо Пенев се прибира у дома
37634
на 20.01.2026
Херо взима в Ботев Пловдив крило от Лудогорец
18955
на 19.01.2026


