ГОРЕЩО
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голмайсторът на "Левски" за изминалия сезон Базил де Карвальо може да заиграе в Китай. 31-годишният нападател е наблюдаван от азиатците още през зимата, когато обаче "сините" са поискали твърде висока сума за правата на футболиста, съобщава "Меридиан Мач". Сега обаче от "Герена" са склонни да пуснат Базил за по-ниска цена и в момента текат преговори с китайците.
препоръчано
Припомняме, че нападателят бе оценен от "сините" на 300 000 евро. Собственикът на "Левски" Тодор Батков се е съгласил да я смъкне с около 100 000 евро и това прави преговорите с китайците възможни.
През миналия шампионат в "А" група Базил де Карвальо отбеляза 19 гола в 25 мача.
РАДАР: Испанци следят играч на Локомотив Пловдив
7659
преди 8 часа
Христо Янев обяви групата за мача с Макаби
7831
преди 12 часа
Левски на една битка от гарантирани 8 млн. евро
9902
преди 14 часа
Левски прибира огромна сума, ако достигне до битката с АЕК
10710
преди 15 часа


