0
19.09.2020
0
46512

Левски разгроми като домакин с 3:0 ЦСКА 1948 в мач от 6-ия кръг на първенството.

"Сините" поведоха в резултата с гол от близка дистанция на Насиру Мохамед в 6-ата минута.

Борислав Цонев в 56-ата минута с много прецизен шут реализира за 2:0 за домакините в срещата.

Боби Цонев в 63-ата минута се разписа отново - фиксирайки крайното 3:0 за Левски. Този път Б.Цонев вкара от дузпа отсъдена за фаул срещу него.

ЦСКА 1948 с официална позиция за Красимир Балъков

Ръководството на ЦСКА 1948 излезе с официално съобщение...

на 31.08.2020

Силен мач за "сините" на "Герена".

Левски е вече с 10 точки в класирането на шампионата, а новакът ЦСКА 1948 е с 6.

ТИТУЛЯРИТЕ:

Левски: Николай Михайлов, Ивайло Найденов, Алекс Петков, Живко Атанасов, Матео Стаматов, Борислав Цонев, Радослав Цонев, Насиру Мохамед, Стайн Спиерингс, Илия Димитров, Паулиньо;

ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Александър Александров, Венцислав Василев, Симеон Петров, Лазар Марин, Серкан Юсеин, Галин Иванов, Ангел Бастунов, Ивайло Климентов, Георги Русев, Мартин Камбуров;