BG EN

Левски се размина с португалско крило

Футбол

Левски се размина с португалско крило

9423
на 29.06.2019
Левски се размина с португалско крило
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гръцкият ОФИ Крит е изпреварил Левски за подписа на португалското крило Лисандро Семедо.

препоръчано

Офанзивният футболист е на 23 години и е собственост на холандския Фортуна Ситард. През миналия сезон вкарва 3 гола в 28 мача в Ередивизи. През новата кампания пък той ще играе под наем в ОФИ. 

Семедо има корени от Кабо Верде. Минал е през школите на Спортинг Лисабон и Рединг. Играл е още за кипърските АЕК Закакиу и Аполон Лимасол. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО) Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК