BG EN

"Левски" търси отбор на провалил се нападател

Футбол

"Левски" търси отбор на провалил се нападател

4737
на 12.05.2013
Левски търси отбор на провалил се нападател
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Спортно-техническият щаб на "Левски" обмисля варианта да даде под наем нападателя Милен Василев през следващия сезон. Крилото бе привлечено на стадиион "Георги Аспарухов" по време на зимната пауза. Той обаче не успя да се пребори за място в състава и доста рядко попада дори в групата за срещите, пише "Тема Спорт".

препоръчано

Бившият играч на "Сливен" и "Миньор" (Перник), който носи гръмкия прякор Гарет Бейл, има само 4 двубоя със синята фланелка - 3 в "А" група и 1 за Купата на България. В тях обаче престоя на терена едва 111 минути. 24-годишният Василев бе титуляр при гостуването на "Черно море" (1:1) и това на "Пирин" (Гоце Делчев) (1:1).

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на Промяната беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО) СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК