Легенда на Астън Вила напусна след скандал с пари в подкрепа на Стилиян Петров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Легендата на Астън Вила Нийл Риок подаде оставка като шеф на Асоциацията на бившите играчи на Астън Вила. Той обяви като причина за решението си мръсна кампания срещу него заради съдебна битка за действия при набирането на средства в подкрепа на лечението на Стилиян Петров.
Бившият търговски директор Джон Уейд обяви, че Асоциацията на бившите играчи на Астън Вила му дължи 20 000 паунда заради помощта му при организацията на четиридневно турне през миналата година с благотворителни прояви по футбол и голф в подкрепа на лечението на Стилиян Петров от левкемията.
В понеделник Областният съд в Бирмингам издаде присъда в полза на Джон Уейд и нареди Асоциацията на бившите играчи на „виланите“ да плати въпросната сума и разходите по делото.


