BG EN

Легенда на СДС изригна: Общото между циганите с ножове в моловете, многото полове и родител 1 и 2 е Иво Прокопиев

Акценти

Легенда на СДС изригна: Общото между циганите с ножове в моловете, многото полове и родител 1 и 2 е Иво Прокопиев

302558
на 21.10.2025
Легенда на СДС изригна: Общото между циганите с ножове в моловете, многото полове и родител 1 и 2 е Иво Прокопиев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Синята легенда Борис Марков коментира, че олигархът Ивро Прокопиев, медийте му и поддържаните от него политически партии са в основната на това ромчета да обикалят моловете с ножове.

препоръчано

Повод за коментара му е нападението снощи в столичен мол, при което загина 15-годишно момче.

Ето какво пише Марков:

Знаете ли кое е общото между циганите с ножове в моловете, които колят, многото полове и родител 1 и 2, вместо мама и татко?

Общото е г-н Прокопиев, с неговите медии и неговите щедро поддържани политически партии.

Те оказват влияние всичко това да се случва и да се тормози всяка власт, която иска да свърши нещо. Той финансира всички “богини”, всички “Поли Пауновци” и обикновенни травестити, които рекламират либералните политики, а спонсорираните политически партии са машата, която прави излекуването на нацията невъзможно.
Проблемът се казва “Иво Прокопиев”. Той е щедро финансиран и печели от всички тези събития.

Е, вече знаете.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК