ГОРЕЩО
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един от най-добрите футболисти в историята на България Христо Стоичков бе изненадан приятно от един от символите на футбола в Англия през последните две десетилетия Дейвид Бекъм.
препоръчано
Легендата на ЦСКА и Барселона получи уникален подарък от бившия халф на Манчестър Юнайтед, Реал Мадрид, Милан и ПСЖ - тениска на Интер Маями с неговото име и №8 на гърба!
Отборът от Флорида е собственост на Дейвид Бекъм и той прави всичко възможно да популяризира футбола в САЩ, пише "Трафикнюз".
"С Бекъм сме играли славни мачове като съперници! Сега ме иска в неговия Интер Маями", написа Камата в една от социалните мрежи.
Ново признание за Стоичков в САЩ
17189
на 12.05.2021


