BG EN

Лекари извадиха 12-килограмов тумор от корема на жена в Хасково

Региони

Лекари извадиха 12-килограмов тумор от корема на жена в Хасково

15246
на 15.06.2017
Лекари извадиха 12-килограмов тумор от корема на жена в Хасково
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

12-килограмов тумор е изваден от корема на 72-годишна жена от хасковското село Динево. Това потвърждава изпълнителният директор на болницата д-р Георги Гелов за "хасково инфо", който е водил операцията.

препоръчано

Интервенцията е продължила около 2 часа и е завършила успешно. На външен вид туморът изглеждал доброкачествен.

Според д-р Гелов туморът е нараствал в жената поне от 1 година. Хирургът посъветва хората да търсят лекар навреме, за да не се стига до такива състояния.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК