ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
Сензационен обрат в СДВР: Убита ли е шампионката по борба Жанет Немет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пловдивска лекарка изненада приятно здравния министър проф. д-р Костадин Ангелов заради ваксините, които успява да приложи на своите пациенти. Това стана ясно от поста му във фейсбук.
препоръчано
"Д-р Аги Цонева ваксинира поне 50 души всеки ден. До 14:00 ч. днес беше поставила точно 40 дози. Пред кабинета ѝ имаше опашка. Същата е картината и в останалите кабинети в РЗИ-Пловдив. Благодаря Ви, д-р Цонева!", заяви Ангелов.
Той беше вчера на посещение в града под тепетата, за да се запознае с процеса по ваксинация. Успя да разговаря и със специализантите в болница "Свети Георги". Ангелов не скри, че е останал впечатлен от тяхната всеотдайност.
Цигарите поскъпват от август - ето с колко
12287
преди 2 часа
Проф. Ива Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа
5459
преди 6 часа
Министър Ефремова: Средната пенсия ще достигне 543 евро през 2026 г.
11007
преди 8 часа


