ГОРЕЩО
Колтуклиева ОТНОВО РАЗКРИ двойния аршин на Киро и компания: Та кой употребява НСО за лично ползване?!
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
И БНТ се присъедини към жалейката "Горката Цънцарова". Бойко Василев опита да провокира Делян Добрев, но получи...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българският лекарски съюз и Здравната каса постигнаха съгласие за подписване на Национален рамков договор за 2014 година. Очаква се това да се случи на 18 декември след одобрение от събора на съсловната организация.
препоръчано
Предприетите мерки от Надзорния съвет на касата, които са удовлетворили лекарите, предвиждат от следващата година да бъдат увеличени цените на 24 клинични пътеки, а всеки месец по 5% от оперативния резерв на финансовата институция пък да бъде заделян за болниците.
В ИСТОРИЯТА: Стотинките отиват за скрап още от 1 януари
9030
преди 4 часа
БДЖ пуска повече вагони за празниците
5414
преди 6 часа
ВАС отмени винетка Уикенд заради неправилно превалутиране в евро
6652
преди 8 часа


