ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лека кола излетя от пътя Симитли-Железница тази сутрин, съобщава ‘‘Фокус’’. При инцидента автомобилът е напуснал пътя в района на асфалтовата база, огънала е металната ограда и е заседнала там.
препоръчано
Автомобилът се е движел от Железница в посока Симитли, вероятно заради високата скорост и опасния завой в участъка, водачът е загубил управление.
Ограничението в района е 60 км/ч, но често шофьорите подценяват риска и карат много по-бързо. На място има екип на полицията, прави се оглед на местопроизшествието.
Движението е затруднено, извършва се само в едното платно.
Вижте снимки от зловещата катастрофа край Златни пясъци
45941
на 03.08.2015


