BG EN

Лека кола отнесе каруца

Инциденти

Лека кола отнесе каруца

7297
на 05.09.2014
Лека кола отнесе каруца
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лека кола „Опел“ отнесе каруца на пътя между Пловдив и Хасково, съобщиха от местната полицията. Инцидентът става малко преди 22,30 снощи край Садово, а автомобилът управлявал 21-годишен младеж от Пазарджик.

препоръчано

В болница са настанени трима жители на града, пътували в талигата - 59-годишният водач и две жени на 65 и 32 години. Няма данни за употреба на алкохол от страна на шофьора на автомобила, кръвна проба е взета от водача на каруцата. Час по-късно, в района на Бяла река настъпва друг пътен инцидент. 20-годишен жител на Боянци е блъснат докато пресича от лека кола „Рено“, управлявана от 42-годишен хасковлия.

Пострадалият младеж е откаран в болница, като по данни на лекарите няма опасност за живота му. Шофьорът е тестван за алкохол, като резултатът е отрицателен, но при проверка полицаите установяват, че е седнал зад волана с изтекъл срок на свидетелството за правоуправление.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ново
Днес: 121
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК