BG EN

Лео Ди Каприо се бори да екранизира историята на Брус Спрингстийн

Шоу свят

Лео Ди Каприо се бори да екранизира историята на Брус Спрингстийн

7476
на 06.10.2016
Лео Ди Каприо се бори да екранизира историята на Брус Спрингстийн
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В края на септември Брус Спрингстийн издаде автобиографията си „Роден да тича”, давайки възможност на феновете да получат ексклузивен поглед към живота и творчеството му. И Леонардо Ди Каприо иска на всяка цена да направи екранизацията по книгата, твърдят от сп. „Лайф енд стайл”.

Доверен източник на изданието споделя, че носителят на "Оскар" се е „побъркал да получи правата”. Според информацията, Ди Каприо вече е предложил на Спрингстийн 10 млн. долара за филмовите права, въпреки че певецът винаги е твърдял, че няма да позволи житейската му история да бъде превърната във филмова продукция. Офертата обаче, явно е била неустоима, защото Спрингстийн е дал обещание да "обмисли предложението". 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 14
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК