BG EN

Лепа Брена разкри най-големия си грях

ЧАС ПИК

Лепа Брена разкри най-големия си грях

22617
на 11.05.2015
Лепа Брена разкри най-големия си грях
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изпълнителката на култовия хит „Ti si moj greh“ Лепа Брена най-накрая разкри кой е нейния сладък грях.

препоръчано

Легендарната певица, която подготвя вълнуващ концерт в София на 24 октомври, довери пред сръбски медии, че най-голямата й слабост са сладкишите.

„В момента съм на строга диета. Мисля, че ще успея да издържа най-малко един месец, без да хапна нищо сладко. Да, много обичам сладкишите, но по този начин успявам да тренирам волята си.“ – заяви Брена.

Въпреки „опасното“ изкушение, символът на сръбската музика винаги е била в перфектна форма и се е славила със стройната си фигура, за която са й завиждали не една или две изпълнителки. Не случайно още в началото на кариерата си певицата получава прозвището „Lepa“ (Красива), което се превръща в част от артистичния й псевдоним. Брена също разкри и тайната на успешната си кариера.

„Трябва да си здраво стъпил на земята и да можеш да си поставяш реални цели. Важно е да имаш характер и воля да превъзмогнеш всички проблеми.“ – продължава изповедта си легендата.

„Хората не обичат изкуствените и надути личности, а помнят истинските и човечните.“ Според звездата нищо в живота не е 100% сигурно и човек няма гаранции, че любовта, здравето, парите и успехът ще са вечни.

„Трябва да си правиш сметка за постъпките и да бъдеш разумен.“ Концертът на Лепа Брена, на който звездата ще изпълни най-големите си и легендарни хитове от началото на кариерата си до днес, ще е на 24 октомври в зала „Арена Армеец“. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК