ГОРЕЩО
СЪВСЕМ Я ОТРЯЗАХА! Денков: Лена Бориславова няма да бъде в листите на ППДБ на изборите
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шампионът на Англия Лестър подготвя рекорден за клуба трансфер. "Лисиците" са се насочили към голова-машина, а играчът вече е на Острова. Ето и подробности.
препоръчано
Нападателят на ЦСКА (Москва) Ахмед Муса е близо до трансфер в Лестър.
Нигерийският голмайстор пристигна в Англия, за да премине медицински прегледи, предаде Би Би Си.
Очаква се, че трансферът ще бъде потвърден тази седмица. За 23-годишния играч "лисиците" ще заплатят рекордните за отбора 16 милиона паунда (около 18,7 милиона евро).
Официално: Лестър привлече класен халф, играчът е любимец на Раниери
12320
на 03.07.2016
Тотнъм и Лестър в битка с немци за Сигурдсон
16121
на 29.06.2016
Венгер: Трябва да уважавим решението на Варди да остане в Лестър
15083
на 24.06.2016
Лестър предложи нов контракт на Марез
11040
на 15.06.2016


