ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вечерта на 20 август кацна първият полет с 166 пътника от Израел на борда. Полетите от Израел до Варна са възобновени и ще се извършват по един път на ден, с изключение на събота. Планирани са 19 полета по маршрут Тел Авив - Варна до края на август и 60 полета през месец септември. Пътници на първия полет бяха и представители на израелските медии, които идват с цел да отразят красотата и добрите условия за туризъм по българското Черноморие.
препоръчано
На летище Бургас полетите от и до Израел ще започнат на 23 август и ще се изпълняват веднъж на ден до края на месеца. През септември ще има полети от четвъртък до неделя.
ПРЕД КАТАСТРОФА ЗАРАДИ СЛУЖЕБНАТА ВЛАСТ: Горивата в режим на излитане
52729
преди 15 часа
850 наши се върнаха от чужбина да бачкат у нас
15053
преди 21 часа
България се изкачва в икономическа класация
13969
на 07.03.2026
Родните оранжерийни краставици се бавят заради скъпо отопление
7738
на 06.03.2026


