ГОРЕЩО
Волен Сидеров в неадекватно състояние в центъра на София, викат му линейка (СНИМКИ/ВИДЕО)
Пускат гей перверзника Хасърджиев на свобода срещу 60 000 евро
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Летище "Васил Левски - София" обяви на официалната си страница във "Фейсбук" нови полети до Кишинев, Краков и Прага, осъществявани от нискотарифни авиокомпании.
препоръчано
В съобщението се посочва, че полетите до Кишинев, столицата на Молдова, ще се изпълняват от авиокомпания Wizz Air два пъти седмично – всеки четвъртък и неделя.
Редовни полети до Краков, Полша ще се изпълняват три пъти седмично – в понеделник, петък и неделя, от авиокомпания Ryanair.
От 27 октомври, ще започнат и полетите до чешката столица Прага. Те ще се осъществяват четири пъти седмично – в понеделник, сряда, петък и събота, също от Wizz Air.
Спират топлата вода в части от София за 5 дни
10404
преди 2 часа
Столичната община удължава срока за прием в детските градини с 2 седмици
6517
преди 5 часа


