BG EN

Ливърпул кръсти трибуна на Кени Далглиш

Световен футбол

Ливърпул кръсти трибуна на Кени Далглиш

8936
на 04.05.2017
Ливърпул кръсти трибуна на Кени Далглиш
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководството на Ливърпул взе решение да преименува "Стогодишната" си трибуна с името на шотландската легенда Кени Далглиш. "Червените" решиха по този начин да признаят приноса на бившия играч и треньор в своята 125-годишна история. 

66-годишният Кени Далглиш е един от най-големите играчи в историята на Ливърпул, като записа 515 мача и спечели шест титли и три Европейски купи. Като мениджър той триумфира в първенството три пъти.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК