Ливърпул с трета победа за сезона във Висшата лига

0
29.09.2020
0
3717

Футболният шампион на Англия Ливърпул продължава победния си ход в новата кампания. В мач от третия кръг на Висшата лига избраниците на мениджъра Юрген Клоп победиха като домакини Арсенал с 3:1. За Ливърпул това трета победа в първенството за сезона.

Ливърпул няма спирка, уреди нападател за 45 млн. паунда

Ливърпул продължава да харчи, след като клубът се разбра...

на 20.09.2020

С гол на Александър Лаказет в 25-ата минута гостите от Лондон поведоха в резултата. Садио Мане в 28-ата, Андрю Робертсън в 34-ата и Диого Жота в 88-ата минута бяха точни за Ливърпул за успеха с 3:1.

За Арсенал това са първи загубени точки в шампионата за сезона.