ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лидерът на Пхенян Ким Чен-ун направи изненадваща визита в Пекин – първата му задгранична след идването му на власт през 2011 г., съобщава Bloomberg, като се позовава на трима източници.
препоръчано
Повече подробности за посещението, включително колко дълго ще остане Ким Чен-ун в Китай и с кого ще проведе срещи там, към момента не са известни. Допуска се, че той е пристигнал в Пекин с влак през граничния китайски град Дандун. Местни медии излъчиха кадри, на които се вижда пристигащ влак, изглеждащ по същия начин като онзи, използван от бащата на севернокорейския лидер – Ким Чен Ир, при посещението му в Китай малко преди смъртта му през 2011 г.
свързани новини
Белият дом обвини Русия, Китай, Иран и КНДР в кибератаки
23834
на 22.02.2018
Силно земетресение край бреговете на Камчатка (КАРТА)
7101
на 05.12.2025
Силен трус разлюля Северозападен Китай
10552
на 04.12.2025
Макрон и Си Цзинпин се срещнаха в Пекин
10771
на 04.12.2025
Жертвите от наводненията в Индонезия надхвърлиха 800 души
8307
на 03.12.2025


