BG EN

Лидерът на опозицията в Габон внесе съдебна жалба срещу резултатите от президентските избори

Африка

Лидерът на опозицията в Габон внесе съдебна жалба срещу резултатите от президентските избори

4947
на 08.09.2016
 Лидерът на опозицията в Габон внесе съдебна жалба срещу резултатите от президентските избори
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерът на опозицията в Габон Жан Пинг в четвъртък е внесъл жалба в Конституционния съд на страната, оспорвайки официалните резултати от провелите се миналия месец президентски избори, спечелени от действащия държавен глава Али Бонго, предаде AFP, позовавайки се на неговия предизборен щаб, пише "Фокус". 
„Жан Пинг внесе петиция в Конституционния съд, с което иска преразглеждане на резултатите от президентските избори на 27 август 2016 г. в провинция О Огоуе“, която е феодално владение на семейството на Бонго. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК