BG EN

Лиляна Павлова: Борисов е много променен

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Лиляна Павлова: Борисов е много променен

43672
на 06.12.2014
Лиляна Павлова: Борисов е много променен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Не съм властна, а си върша работата. Понякога влизам и с бутонките, за да се случват нещата.

препоръчано

Това каза в предаването "На светло" по Нова телевизия министърът на регионалното развитие Лиляна Павлова. „Сега строим „Струма” и „Тракия”, а догодина почваме магистрала „Хемус”, добави министърът. „Пътувам много без сряда, когато има Министерски съвет. Следя обектите. Жертвите по пътищата стават много и трябва да направим така, че да намалеят. Трябва да се обърнем към Бога и да бъдем по-смирени”, каза още Павлова.

Тя сподели, че сутрин става в 6,30 часа, защото има първокласничка. „Добре, че е съпругът ми. Той я води на училище”, добави тя. Лиляна Павлова заяви още, че " Бойко Борисов е много променен. Станал е много търпелив". "Ние се палим и скачаме, а той следи и наблюдава. Много лесно работим. Той обича ясните и точни отговори, а аз говоря бързо и вече се научих да бъда кратка и ясна”, заключи Павлова.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 юли - добри възможности за печалба за Стрелците, претенциите на околните идват в повече на Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 юли - добри възможности за печалба за Стрелците, претенциите на околните идват в повече на Козирозите
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Мермерски попиля Промяната: Долнопробно е да настройват обществото срещу съдебната институция. Тръмп няма да даде един куршум безплатно на украинците (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Мермерски попиля "Промяната": Долнопробно е да настройват обществото срещу съдебната институция. Тръмп няма да даде един куршум безплатно на украинците (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента