ГОРЕЩО
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От все сърце желая 2015 г. да бъде по-успешна за всички. Това каза при запалването на елхата в Стара Загора министърът на регионалното развитие Лиляна Павлова. Нека си пожелаем повече хубави мигове в новата година, да посрещаме заедно несгодите и да се справяме с тях. Знайте , че правителството работи и прави всичко възможно да бъдат преодолявани тези несгоди, каза още министър Павлова.
препоръчано
В центъра на Стара Загора министър Лиляна Павлова и кметът Живко Тодоров запалиха светлините на коледната елха. В централната част пред Община Стара Загора е разположена и ледена пързалка, на която старозагорци, могат да се радват до 5 януари.


