BG EN

Линейка помете пешеходка във Варна

ЧАС ПИК

Линейка помете пешеходка във Варна

8064
на 28.04.2015
Линейка помете пешеходка във Варна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Линейка е блъснала пешеходка във Варна. Това съобщи д-р Мая Рашева, директор на Спешна помощ в града.

препоръчано

Инцидентът е станал около 14.00 часа в района на спирка „Явор”. Линейката е превозвала пациент в тежко състояние за хоспитализиране в болнично заведение. Автомобилът е бил с пуснати светлини и сирени, но поради спешността на случая е преминал на червен сигнал на светофар, информира агенция "Фокус".

Там се е движила жена на около 70 години, която е била блъсната от линейката. Жената е отведена в Шокова зала на болница „Св. Анна” със съмнения за различни счупвания. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК