ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Тошко Йорданов и компания отидоха пред завода за електромобили на Киро - ето какво завариха (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Гюров се превръща в „Кирил Петков 2“, Йотова носи отговорност и може да го освободи (ВИДЕО)
СКАНДАЛ: Ще демонтират олигархията ли? Вижте как кметът на Попово разпределя постове на ПП в бъдеща коалиция с Радев (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Таен свидетел уличил ОПГ-то на Благо Коцев - вижте разпита, в който строителният бизнесмен разказва как са му искали подкупи (СНИМКИ/ДОКУМЕНТ)
ШОКИРАЩ СЦЕНАРИЙ! Служебни министри и проксито на ППДБ - Боец, готвят провокация срещу Сарафов - влизат с взлом в кабинета му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Литекс е внесъл жалбата си относно изваждането на клуба от "А" група в Спортния арбитражен съд в Лозана, съобщи „Нова телевизия“.
Още в края на миналия месец "оранжевите" пратиха до БФС предложение за сключване на арбитражно споразумение, с което казусът с изваждането им от „А“ група да бъде отнесен към Арбитражния съд в Лозана. От централата обаче отказаха да бъде сключено такова споразумение.
Очаква се и „Левски" да изпрати документите в Лозана най-късно в понеделник и по този начинът клубът да стартира битката си за седемте отнети точки.
"Сините" вече са платили необходимата такса, след като получиха отказ от БФС да бъде постигнато арбитражно споразумение между двете страни.
препоръчано
СЛЕД ДОПИНГ СКАНДАЛА: Георги Йомов се завръща
7892
преди 7 часа
Швеция и Полша влизат в битка за Световното
9971
преди 11 часа
Последно повикване за Северна Америка – Италия влиза в балканския ад
26824
преди 12 часа
Лудогорец готви топ трансфер
8783
преди 14 часа


