BG EN

Литекс праща трима в Дунав (Русе)

Футбол

Литекс праща трима в Дунав (Русе)

4583
на 17.01.2014
Литекс праща трима в Дунав (Русе)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководството на Литекс най-вероятно ще преотстъпи трима от юношите на клуба да се обиграват в състава на Дунав в "Б" група.

препоръчано

В тима от Русе през пролетта ще играят Ивелин Аладжов, Ангел Здравчев и Кристиян Петков, който през есента бе преотстъпен на Добруджа. Целта е младоците да трупат опит и игрова практика, тъй като трудно могат да се преборят за място в първия състав на Литекс, а вече са твърде възрастни, за да играят в Елитната група.

През есента и "Левски" имаше намерение да праща свои играчи с Дунав, които да се обиграват в този тим.


Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК