BG EN

Лиъм Нийсън офейка от България с частен самолет

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Лиъм Нийсън офейка от България с частен самолет

11965
на 27.05.2021
Лиъм Нийсън офейка от България с частен самолет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лиъм Нийсън си замина от България, след като прекара повече от месец на родна територия.

препоръчано

Облечен с жилетка, шапка с козирка и диоптрични очила, звездата от "Твърде лично" отлетя с частен самолет за Германия в късния следобед в събота.

До ВИП-входа на летището Нийсън бе съпроводен от своите охранители, които го пазеха от фенове по време на целия му претсой у нас - първо на морето в Бургас и Созопол, а след това и в София. Гардовете не позволиха на "ловците" на автографи да се щракнат с актьора за спомен. Той дори не им дал автографи като казал, че продуцентите на филма не му позволяват. 

"Помолих да се снимаме поне от дистанция, но той отказа. Охраната му каза нещо в ухото и той ни каза, че не му разрешават да дава снимки и автографи", разказа пред "Телеграф" един от "ловците" - Веселин Любенов. 

В България Нийсън снима филма "Спомени", в който играе наемен убиец.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК