ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Полулидерите на ДБ се жалват на Йотова след разцеплението (НА ЖИВО)
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС пред Йотова: Ще сме конструктивна опозиция, но ще подкрепяме всяка политика, която е за хората и за бизнеса (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК TV! ГЕРБ е готова да подкрепи всяко смислено предложение, свързано с Антикорупционната комисия
ПИК TV! ГЕРБ при Йотова: Бихме подкрепили тежките решения, ако са с реформаторски профил (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! От "Прогресивна България" с първи думи след срещата при Йотова: До края на седмицата ще има кабинет! Може да очаквате от нас бърза и динамична работа (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ловджии изправиха косите на жители в кумановски села. Паниката е обхванала хората във Ваксинце и Слупчане, предаде македонската телевизия 24 вести.
препоръчано
Според медията след като са чули изстрели жителите на селата помислили, че има престрелка между полицията и терористи.
От ловното сдружение в Куманово са съобщили, че са открили ловния сезон, а за откриването са поканили и ловджии от България, Сърбия и Гърция.
По-късно и от МВР са опровергали информацията, разпространяваща се на социалните мрежи, че в кумановския регион се провежда антитерористична акция на полицията
свързани новини
Ловджии недоволстват заради частните ловни стопанства с огради
36566
на 02.11.2014
Южна Корея обмисля участие в операцията на САЩ в Ормузкия проток
2932
преди 54 минути
Яхта от флотилията „Глобъл Сумуд“ за Газа е заседнала на гръцко островче
4037
преди 2 часа


