ГОРЕЩО
ГЪРМИ СТРАШЕН СКАНДАЛ! Крум Зарков забрани на депутатите от БСП да искат изслушване на министър и шефове на агенции заради кризата с горивата. Ортакът му в далаверите Кирил Добрев потрива ръце
Председателят на БАТА: Българите в чужбина не могат да се приберат заради хаоса в институциите
Георги Марков с ГРЪМОВНА новина пред ПИК: Зеленски поиска убийството на Виктор Орбан
Делян Пеевски: Сезирам прокуратурата за Теодора Георгиева - това е активно мероприятие на ППДБ
ГОРЕЩО ПИТАНЕ в ПИК TV! Тошко Йорданов: Има ли бързо производство срещу съветничка на Иван Христанов, задържана с амфетамини
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Женски ловен сокол от застрашен вид беше намерен отровен в района на Пловдив, съобщиха от екипа на "Зелени Балкани". Информацията е получена благодарение на поставения на гърба на птицата сателитен предавател.
препоръчано
При проверка на терен експертите открили трупа на сокола в типична при отравяне агонизираща поза. В ноктите и гушата му били намерени оцветени в розово пера от гълъб, който бил използван като отровна примамка. Последвалите лабораторни изследвания разкрили, че е използван вид пестицид, който се употребява в селското стопанство.
свързани новини
Продадоха на търг сокол за над 170 000 долара
10834
на 16.10.2020
Бони и Клайд източиха банковата карта на мъж в Хасково
6679
преди 2 часа
Невменяем от Варна наряза гумите на 20 коли в Бургас
7015
преди 5 часа
Криминално проявен мъж удари съпругата си с метална тръба по главата
6727
преди 6 часа
Прибраха колата на дрогиран в Нови пазар
6456
преди 7 часа


