ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тревното покритие на стадион "Локомотив" в парк "Лаута" ще бъде в перфектно състояние за мача с ЦСКА тази вечер. Двубоят от 33-ия кръг на "А" група започва в 19:30 часа.
Екипът по поддръжка на съоръжението заличи всички следи по терена, оставени от бесни фенове на Локомотив (Пд).
Както е известно, тази сутрин стана ясно, че запалянковци на "смърфовете" са увредили тревното покритие. По него имаше разчертани пречупени кръстове. Част от тревата пък бе прогорена, а освен това имаше и изкопана дупка.
Много бързо след установяването на щетите ръководството на Локо (Пд) предрие конкретни действия
препоръчано
Божидар Краев отново бележи в Австралия
6095
преди 20 часа
ФИФА ще отменя екзотичното турне на България
15066
на 06.03.2026
Титуляр на ЦСКА със счупен пръст
10824
на 06.03.2026


