ГОРЕЩО
"АЗ СЪМ БЕЗПРЕКОСЛОВНО ЛУД!": Ето я цялата истина за обезумелия Радостин Василев, лъснала чрез съдебно-психиатрична експертиза (ДОКУМЕНТИ/ВИДЕО)
"Мухльо, ще ти счупя зъбите", крещял Гела, преди да забие юмрука си в лицето на депутата от ДПС-Ново начало Гюнай Далоолу (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС изнесе информация за охраната на Пеевски и разби на пух и прах всички спекулации на ППДБ
ЕКОЛОЗИ НА БУНТ! “Брезник Минералс” и “Асарел Медет” крадат златото на Брезник и унищожават природата
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Локомотив (Пловдив) подписа договор с Ахмад Кхалайла.
препоръчано
Нападателят е седмото ново попълнение на черно-белите за това лято. Той е с контракт за две години, обявиха от клуба.
Ахмад Кхалайла е роден на 19.03.2001 година в Израел. Юноша е на Бней Сахнин. В своята кариера е играл за тимовете на Апоел Каукаб, Макаби Ум Ал-Фам и Апоел Афула.
"ПФК Локомотив Пловдив желае успех на Ахмад Кхалайла с екипа на черно-белите, написаха "смърфовете".
САБЛЕН УДАР по амбициите на Левски да тръгне по пътя на ЦСКА
11899
преди 4 часа
Лудогорец със странно решение през зимната пауза
9879
преди 8 часа
ЦСКА назначи отговорник за "Армията"
9150
преди 11 часа
ИЗБУХВАНЕ: Валери Божинов разкритикува Сираков, дава акъл на Левски
18276
преди 15 часа


