BG EN

Локомотив (Пловдив) се извини на пострадалия полицай

Футбол

Локомотив (Пловдив) се извини на пострадалия полицай

3405
на 29.10.2013
Локомотив (Пловдив) се извини на пострадалия полицай

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководството на ПФК Локомотив (Пловдив), футболистите и привържениците на отбора изказват своето извинение на полицая Мартин Трендафилов за инцидента с него преди началото на двубоя от 14-ия кръг на „А” група срещу ЦСКА, спечелен от "смърфовете" с 1:0. 

Клубът съжалява за случката и пожелава на служителя на реда бързо оздравяване.

Трендафилов пострада на "Лаута" в събота, след като до крака му гръмна бомбичка, хвърлена от агитката на домакините. Полицаят остана в разкъсани панталони по време на инцидента и с разкървавен крак.

Заради ексцесиите по трибуните Локо (Пд) беше наказан да играе следващото си домакинство срещу "Левски" в четвъртък пред празни трибуни и беше глобен с общо 13 хиляди лева

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК