ГОРЕЩО
КОЙ СТОИ ЗАД СМЪРТТА НА ЗАГАТОТО: Търсят лаптопи, телефони и сметки в биткойни
ДВЕ ГОДИНИ ТАЙНА ПОДГОТОВКА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Мирчев разсмя жълтите павета - щабове има, кандидат - йок
Александър Симов: Гюров и Кандев вече изглеждат нелепо, жалко звучат призивите на Борисов за единен десен кандидат
ДРЕБНО ЗАЯЖДАНЕ! Настимир Ананиев помете Асен Василев: ПП тръгна от Радев, а днес му играят контра с пинг-понг
ОСТАНАЛОТО Е МЪЛЧАНИЕ! Диана Дамянова: Защо 3 правителства затаяват истината за трилъра "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лондон задмина Ню Йорк като световен финансов център, съобщи Блумбърг, цитирайки Z/Yen Group, индекс на финансовите центрове в света. Компанията прави тази класация от 2007 година.
препоръчано
Британската столица задмина Ню Йорк с 8 пункта, на трето място е Хонг Конг. Следват Сингапур и Токио. Единственият европейски град сред първите десет е Цюрих, седми поред, информира БНР.
Доброто представяне на Лондон в индекса се дължи на победата на премиера Дейвид Камерън на изборите през май, отбелязват анализаторите, което се е отразило добре на валутните и борсовите пазари.
свързани новини
Ню Йорк бе признат за най-големият световен финансов център
4440
на 17.03.2014
Това е лицето на хаоса във Варна
32496
преди 2 часа
Проговори един от КЛЮЧОВИТЕ свидетели по трилъра "Петрохан"
61904
преди 3 часа


