ГОРЕЩО
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Европа
ЛОНДОН ПО СТЪПКИТЕ НА ТРЪМП! Правителството направило таен ход за подобряване на отношенията с Кремъл
15333
на 06.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лондон започва да върви по стъпките на Тръмп. Правителството е направило дискретен ход за подобряване наотношенията с Москва, съобщи The Independent.
препоръчано
Тази стъпка идва заради очакването, че администрацията на Тръмп ще изгради връзки руския държавен глава Владимир Путин. Дългогодишни дипломати от кариерата твърдят, решението на Лондон да се ангажира повече с Кремъл е дошло в началото на март, когато Борис Джонсън се готвеше да бъде първият британски министър на външните работи, който да посети Русия през последните пет години.
свързани новини
Лондон: Кремъл няма никакво оправдание за "черния списък"
12623
на 30.05.2015
ПРЕВОД И РЕДАКЦИЯ: ПИК
Премиерът на Великобритания Киър Стармър подаде оставка
6682
преди 1 часа
Зеленски недоволен от президента на Полша
8644
преди 1 часа
ПРИ СЪСЕДИТЕ: Земетресение край остров Закинтос
6977
преди 3 часа
Чакат Стармър да хвърли оставка днес
10053
преди 4 часа


