ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
Бащата на Трифонова от „Хелс Китчън“ в ПИК и "Ретро": Дъщеря ми и Събков да си сърбат попарата!
ВНИМАНИЕ! Задават се много големи жеги, живакът гони 40 градуса. Ето какво трябва да знаят планинари и плажуващи
През декември Мис България – 2002 представя две нови изложби в САЩ
В известния старинен хотел Александрия, в Лос Анджелис бе открита първата самостоятелна изложба на красивата поморийка Теодора Бургазлиева. През месец декември тя предстои да се представи с още две експозиции, каза талантливата поморийка пред RadioMilena.com. На 24-ти декември 3 нейни картини ще бъдат изложени в музея на поетесата Марина Цветаева в Москва. До сега Мис България – 2002 e успяла да реализира няколко изложби във Филаделфия и Ню Йорк. От доста време Теди обича да пресъздава емоциите си, чрез абстрактни картини, както и да рисува портрети на личности, на които се възхищава, обединени в едно, в поп арт стил. Теодора Бургазлиева е от Поморие и е една от най-впечатляващите миски, която спечели короната през 2002 г. От години живее в САЩ.препоръчано


